شناسه خبر: 2214
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

آثار راه یافته به بخش مسابقه جشنواره «صبح» اعلام شدند

اعلام آثار پذیرفته شده در مسابقه جشنواره «صبح»

The works accepted into the Sobh Festival competition section were announced.

دبیرخانه دومین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای «صبح»، آثار راه یافته به مسابقه را در بخش‌های مستند، انیمیشن کوتاه و فیلم کوتاه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، آثار راه یافته به بخش مسابقه دومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی «صبح» در بخش های زیر اعلام شدند.

آثار مستند ( در بخش اصلی 28 اثر- ویژه فلسطین 14 اثر- معاونت برون مرزی 6 اثر)، انیمیشن کوتاه ( در بخش اصلی 33 اثر- فلسطین 19 اثر ) و فیلم کوتاه در بخش ویژه فلسطین 16 اثر به مسابقه راه پیدا کردند که اسامی آنها به شرح زیر است:

مستند (اصلی):

Another Vision Inside Haiti's Uprising به کارگردانی دن کوهن از آمریکا
سفیره به کارگردانی رنیم ددش از سوریه
افغانستان مرز آتش و بهشت به کارگردانی محمدمهدی خالقی از ایران
All Quiet On The Westlake به کارگردانی زیشو ویی از چین
April & My Family به کارگردانی ماریا ماوتی از ایران
Bull Run به کارگردانی پاولا سالانر از روسیه
داریوش به کارگردانی علی پورمومن از ایران
Don't Sell Me, Mama! ساخته اکترینا ایکاتیستیوا از روسیه
Foreign Fighters of Donbass ساخته آرتم سوموف از روسیه
ایران بزرگ به کارگردانی علیرضا رضی از ایران
ایساتیس به کارگردانی علیرضا دهقان از ایران
My Friend From War ساخته میخاییل بارنین از روسیه
Raft Paddler ساخته بیی چونگشان از چین
Searching for Nika ساخته استنیسلاو کابرالوو از اوکراین
Selaab (Flood) ساخته مثیو یوبنسون از بریتانیا
The Call of the Cave-land به کارگردانی احمد ابوشکله از مراکش
The Caravan ساخته نوریا کلاویرو و التور پالاسیوس از اسپانیا
The Man Who Became a Museumبه کارگردانی مروان طرابلسی از تونس
The Silence After The Storm به کارگردانی الینا رضوان از پاکستان
Together We Innovate ساخته سفیان مقنین از الجزایر
Tundra Wonder Mums به کارگردانی اکترینا کوژاکینا از روسیه
میراث باد به کارگردانی نسیم سهیلی از ایران
از بعلبک تا اصفهان به کارگردانی مریم طالبی انارکی از ایران
اسپانک به کارگردانی محمدرضا خوش فرمان از ایران
پورزال به کارگردانی ماریا ماوتی از ایران
دفک ساخته بهنام بیرونوند از ایران
غیرمسکونی ساخته مسعود زارعیان از ایران
واهگ به کارگردانی حدیث جان‌بزرگی از ایران
چوب ساخته مرتضی پایه شناس از ایران
آقا نعمت ساخته علی تک روستا از ایران

مستند (ویژه فلسطین):

وداع با اسلحه به کارگردانی امیرحسین کاربخش از ایران
Abla ساخته سعید نجمی از اردن
Ambulance به کارگردانی محمد جبلی از فلسطین
Gaza Fights Back ساخته دن کوهن از آمریکا
Gaza Stripped of Life به کارگردانی مهدی عرب از ایران
در تدارک طوفان به کارگردانی احسان شادمانی از ایران
Life Is Beautiful به کارگردانی محمد جبلی از فلسطین
Mortal Wound به کارگردانی علی موحدی خو از ایران
Not a Good Morning به کارگردانی دارین طاطور از فلسطین
O'ud به کارگردانی غسان سیداوی از لبنان
Palestine Report ساخته اتسوشی کادوواکی از ژاپن
Resilient Smiles ساخته خالد عسکر از لبنان
لباس جدید پادشاه به کارگردانی علی موحدی خو از ایران
The Palestinian Nakba اثری از رابرت اینلاکش از آمریکا
آن هفت روز به کارگردانی احسان شادمانی از ایران

مستند(معاونت برون مرزی):

Iran and Iraq به کارگردانی رضوان مرتضی از لبنان
April & My Family به کارگردانی ماریا ماوتی از ایران
در تدارک طوفان به کارگردانی احسان شادمانی از ایران
سرزمین ققنوس به کارگردانی احسان شادمانی از ایران
از بعلبک تا اصفهان به کارگردانی مریم طالبی انارکی از ایران
افغانستان مرز آتش و بهشت به کارگردانی محمدمهدی خالقی از ایران

انیمیشن کوتاه (اصلی):

(Re)Call مجموعه کارگردانان از فرانسه
«1966» به کارگردانی رامون ماسکاروس از اسپانیا
Aftershock به کارگردانی سوفیا میدوری آلماراز از آمریکا
«آرزوی اسب پیر» به کارگردانی صادق قاسمی از ایران
زنده، بیدار و آگاه به کارگردانی حسین مرادی‌زاده از ایران
کلنل به کارگردانی پرستو کاردگر از ایران
درخت ترش به کارگردانی اکبر تراب پور از ایران
Drawn In به کارگردانی آرتور کولی از استرالیا
اشاعه به کارگردانی حمیدرضا مجیدی از ایران
Flowerland به کارگردانی آنتون دوشکی از روسیه
فوبیا به کارگردانی فرزانه قبادی از ایران
Game Over به کارگردانی آزاد صادقی از ایران
همه می‌خواهند به بهار برسند ساخته خدیجه مظلوم شهرکی از ایران
حفره بعدی به کارگردانی فاطمه احمدی از ایران
کودک بی مادر به کارگردانی سعید هوشیار از ایران
Last Breath مجموعه کارگردانان از فرانسه
من آلیس نیستم به کارگردانی مهدیه سادات احمدی سلیمانی از ایران
پیکره به کارگردانی محسن صالحی فرد از ایران
پوتین به کارگردانی سیدمحسن پورمحسنی شکیب از ایران
شکوه به کارگردانی مهدی برق‌زدگان از ایران
تبر ساخته اسماعیل جباری از ایران
The Step به کارگردانی ایگور پاولوویچ و مارکو دراشکو از صربستان
داستان اسباب بازی به کارگردانی علیرضا استوار از ایران
پیچ تاریخی به کارگردانی میلاد محمدی از ایران
پیش از بهشت به کارگردانی احمد حیدریان از ایران
جیرفت به کارگردانی مرجان کشانی از ایران
دژکاک به کارگردانی آزاد معروفی از ایران
رسته به کارگردانی سیده مطهره موسوی از ایران
تنگ، کاغذ، ماهی به کارگردانی امیرشهاب مهدی‌زاده از ایران
ققنوس به کارگردانی مونا شمس از ایران
گذشته به کارگردانی حمید محمدی از ایران
یک قطعه آسمان به کارگردانی فاطمه خدیور از ایران
ماه به کارگردانی فاطمه خدیور از ایران

انیمیشن کوتاه (ویژه فلسطین):

Balance به کارگردانی علی رجهت کاراگل از ترکیه
ژنرال به کارگردانی سیاوش ساعدپناه از ایران
جنگ و رنگ به کارگردانی عدنان زندی از ایران
من آلیس نیستم به کارگردانی مهدیه سادات احمدی سلیمانی از ایران
نی لبک به کارگردانی نسیم عینی از ایران
کودک فلسطینی به کارگردانی فاطمه خدیور از ایران
موزه صلح به کارگردانی سید احمد جعفریان از ایران
Puppet به کارگردانی میلاد فتحیانی از ایران
Shereen به کارگردانی زيد شكر از عراق
The Endings به کارگردانی دانیال قاسمیان زوارم از ایران
آوای ابرها به کارگردانی محمد لطفعلی از ایران
این سو، آن سو به کارگردانی لیدا فضلی از ایران
وتو به کارگردانی هانیه حاجی بابا و علی گلناری از ایران
We Are All Watching! به کارگردانی عبدو الدلی از ایران
بی‌گناه به کارگردانی فاطیما فیروزی از ایران
رهایی به کارگردانی علی اصغر شامی از ایران
لانه عنکبوت به کارگردانی اسداله دیانتی از ایران
موشک کاغذی به کارگردانی اسداله دیانتی از ایران
ناجی به کارگردانی سجاد اسماعیل بیگی از ایران

فیلم کوتاه (ویژه فلسطین):

چسب زخم به کارگردانی مریم رجب زاده از ایران
Free به کارگردانی راهاتود زمان از آمریکا
Leo به کارگردانی محمدمعین روح الامینی از ایران
اسماء به کارگردانی مصطفی آقا محمدلو از ایران
Photograph به کارگردانی مهند الکلثوم از سوریه
Picture به کارگردانی حسین حیدر از لبنان
رخت خواب به کارگردانی امیرمحمد مروی از ایران
روبان به کارگردانی صادق حسین خانی از ایران
Siren به کارگردانی نفان بایکل از ترکیه
استیک به کارگردانی کیارش دادگرمحبی از ایران
من به کارگردانی مهیار ریاحی و فربه فرزانه از ایران
Under Occupation به کارگردانی انس یحیی از اردن
آخرین شعر یرموک به کارگردانی کیومرث محمدچناری از ایران
تو کی هستی به کارگردانی محمد حسین عباسی از ایران
رویا اثری از رضا زهتابچیان از ایران
"123" به کارگردانی امیر حسین کشمیری از ایران

دومین رویداد بین المللی رسانه ای «صبح» 30 اردیبهشت تا 1 خرداد به دبیری محسن یزدی در سه بخش «اصلی»،‌«معاونت برون مرزی» و « فلسطین» برگزار می‌شود.

بدون دیدگاه